Małe Miasto

O konkursie Małe Miasto

Co chcemy osiągnąć:

Chcemy przekazać dzieciom w wieku 8-12 lat  wiedzę na temat obrotu i wartości pieniądza. Pokazać mechanizmy funkcjonowania gospodarki (praca, wynagrodzenie, podatki).

„Małe Miasto” jest symulacją  dorosłego życia poprzez pracę, zarabianie, oszczędzanie i wydawanie pieniędzy. Dzieci mają możliwość uczestniczenia przez 5 dni w warsztatach edukacyjnych.

Na co może być przeznaczone dofinansowanie:

• Dofinansowanie może być przeznaczone na:
    • przygotowanie stanowisk , dostosowanych do przeprowadzenia czynności pokazowych dla Uczestników, stanowiska mają być jednocześnie miejscem nauki praktycznej Uczestników;
    • opracowanie i produkcja materiałów programowych (np. identyfikatory, smycze, karta Uczestnika);
    • opracowanie i produkcja materiałów promocyjnych Projekt (np.balony, opaski, torby, koszulki, rollupy, flagi, plakaty, banery, broszury);
    • ubezpieczenie, ochrona, wyżywienie Uczestników Projektu;
    • koszty produkcji filmu z realizacji Projektu;
    • ubezpieczenie i wyżywienie Uczestników.

Jak to zrobić:

Złóż wniosek w generatorze na stronie www.dotacje.fundacjabgk.pl

Kto może wziąć udział i kiedy:

Do składania wniosków zapraszamy fundacje i stowarzyszenia przy współpracy z jednostką samorządu terytorialnego w dniach od 8 sierpnia 2018 do 2 września  2018 r.

WYNIKI OGŁOSIMY 17 września 2018 r.

Poradnik Grantobiorcy