Wspieramy Konkurs na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia

Konkurs na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia prowadzony jest przez Fundacje Inicjatyw Społeczno-Ekonomiczną. Polega on na wyborze przez Radę i ekspertów (ekonomicznych i społecznych) przedsiębiorstw, które prowadzone są przez Stowarzyszenia lub Fundację, zatrudniające osoby z trudnościami na rynku pracy  (np. długotrwale bezrobotnych, niepełnosprawnych, po przebytej lub w trakcie choroby, po kuracjach odwykowych, po odbyciu kary pozbawienia wolności itp.). Po wizytach ekspertów rekomendacje zostały przedstawione na Posiedzeniu Rady Konkursowej na której jednogłośnie zostały przyznane nagrody.

Podczas uroczystej Gali zostały wręczone statuetki oraz bony pieniężne:

1. Nagroda Główna i tytuł Przedsiębiorstwo Społeczne Roku 2017 dla Spółdzielni Lokalnej Dalba

2. Nagroda Fundacji BGK „Pomysł na Rozwój” wręczona przez Grzegorza Czerniawskiego dla Spółdzielni Socjalnej Margines

3. Nagroda „Odkrycie Roku” dla Spółdzielni FURIA

4. Nagroda Publiczności dla Dobra Spółdzielnia

5. Nagroda pozaregulaminowa FISE dla Spółdzielni Socjalnej Parostatek

6.  Nagroda ANG za najskuteczniejszą promocję i komunikację dla Spółdzielni Socjalnej Wspólny Stół

7. Wyróżnienie PwC dla Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

31.10.2017