Wyniki programu Na 100 Niepodległa

Fundacja BGK nagrodziła 55 projektów w pierwszej ścieżce - zajęcia lub warsztaty o tematyce historycznej oraz 5 projektów w drugiej ścieżce - imprezy jednorazowe lub cykliczne o charakterze patriotycznym. Gratulujemy zwycięzcom.

KWI
Uwaga! Nowy termin ogłoszenia wyników programu Na 100 Niepodległa

Liczba wniosków które spłynęły do programu Na 100 Niepodległa bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Potrzebujemy jednak więcej czasu, żeby móc z należytą starannością ocenić i rozpatrzeć każdy z nich. Z tego powodu przesuwamy termin ogłoszenia wyników programu na 10 maja 2018 r.

LUT
Wyniki Konkursu plastycznego

Fundacja BGK ogłasza WYNIKI KONKURSU NA PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ. Gratulujemy Laureatom, wkrótce prześlemy nagrody.

LUT
Wyniki pilotażu konkursu grantowego Moja Mała Ojczyzna

Do pilotażu konkursu grantowego Moja Mała Ojczyzna zakwalifikowało się 25 podmiotów. Liczba ta wynika z najbardziej wyróżniających się wniosków.

STY
Zmiana terminu ogłoszenia wyników konkursu grantowego Moja Mała Ojczyzna