LIS
Wyniki konkursu "Na dobry początek!"

Szanowni Państwo serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym w konkursie grantowym "Na dobry początek !", poniżej lista zwycięzców.  Przedstawicieli zwycięskich projektów zapraszamy na szkolenie w terminie 3-4 grudnia 2018 roku.

LIS
Wyniki konkursu na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej

Gratulujemy laureatom Konkursu na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej !!! Nagroda 1 – Piotr Brzozowski, SOS-W w Łowiczu Nagroda 2 – Adrianna Fronk, Szkoła Podstawowa w Górzycy Nagroda 3 – Gabriela Sołtysik, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrośnicy Wyróżnienia: 1 – Aleksandra Jankowska, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Świdwinie 2 – Dymitr Muczko,...

Wyniki konkursu Moja Mała Ojczyzna - II edycja

Wszystkim zwycięskim podmiotom serdecznie gratulujemy !!!

Wyniki konkursu Generacja 5.0

Fundacja BGK ogłasza wyniki konkursu grantowego Generacja 5.0 Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Wyniki konkursu grantowego Małe Miasto

Zwycięzcy konkursu grantowego Małe Miasto: Fundacja „Czyń Dobro im. Jana Pawła II”- projekt Małe Miasto Łowicz Fundacja Dom Mojego Brata – projekt Małe Miasto Wejherowo Fundacja EDUKATO - projekt Małe Miasto Zakopane Gratulujemy!!!

19.09.2017

Poradnik Grantobiorcy